środa, 2 kwietnia 2014

Skrzypokrzywa

Skrzyp polny + pokrzywa:

     Jeśli chcesz wzmocnić swoje włosy, to polecam pić pokrzywę oraz skrzyp polny. Proponuję, aby do szklanki wrzucić torebkę skrzypu polnego oraz pokrzywy. Te zioła można zakupić w każdej aptece oraz w sklepach spożywczych. Ja polecam jednak zakup tych ziół w aptece. Moje zioła kupiłam w aptece za około 6 zł każdy:Ja wrzucam do większej szklanki 2 torebki ziół, przykrywam talerzykiem i zaparzam przez około 10 minut, a następnie je wypijam.


Jaki jest smak pokrzywy i skrzypu??
Wielu osobom nie smakuje pokrzywa, jednak ja do jej smaku przyzwyczaiłam się tak bardzo, że nie wyobrażam sobie dnia bez pokrzywki oraz skrzypu :)


Jakie są rezultaty z picia skrzypu i pokrzywy??

  • Oczyszczanie organizmu z toksyn. Ale UWAGA!! - jeżeli na początku kuracji picia skrzypu i pokrzywy pogorszy się stan Waszej skóry, to nie rezygnujcie z kuracji, ponieważ nasz organizm oczyszcza się wówczas z toksyn. Mi po około tygodniu cera wróciła do stanu z przed rozpoczęciem spożywania ziółek.
  • Wzmocnienie włosów od środka - wyrastają nam nowe zdrowe włosy, lśniące, pełne witalności. Włosy są odporne na wypadanie i są pełne życia.
  • Skrzyp polny i pokrzywa pozytywnie wpływają na pracę naszych nerek - oba ziółka są moczopędne, a to sprawia, że nasze nerki się oczyszczają.
  • Oba zioła działają pozytywnie na stan naszej skóry - cera znacznie się poprawia, skóra robi się miękka
  • Rosną mocne, piękne paznokcie, które się nie rozdwajają:


A Wy pijecie nieraz herbatkę ze skrzypu polnego lub pokrzywy dla zdrowia? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

* Dziękuję za każdy komentarz i obserwację :)
* OBSERWUJESZ MOJEGO BLOGA ? Napisz w komentarzu ! - odwdzięczę się tym samym ! :)

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Strony